Sukces Uczennic-Projektantek!
2016-03-14 09:54:00

10 marca 2016 r. roku uczennice Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu, odbywające zajęcia praktyczne w pracowni krawieckiej Bytomskiego Ośrodka Edukacji, kształcące się w zawodzie technik technologii odzieży, uczestniczyły w 22 Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mała Pętelka” w Poznaniu. W tym roku w Konkursie wzięło udział około 30 młodych projektantów, m.in. z Warszawy, Krakowa, Ostrowa Wielkopolskiego.

Uczennice z Bytomia zaprezentowały łącznie 14 kolekcji w kategoriach „Przewrotna i Romantyczna” i „Graficzne Kombinacje”. Wyróżnienie przypadło dwóm z nich:

  • Joannie Pander z klasy II za 4 modele z kolekcji użytkowej zatytuowanej „Colorfull Madness” w kategorii „Graficzne Kombinacje”
    oraz

  • Barbarze Chamera (klasa I) za 3 awangardowe modele z kolekcji „Kuromurasaki” w kategorii „Przewrotna i Romantyczna”.

_
Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne laury i wyróżnienia dla naszych młodych projektantek! Nie mniejsze gratulacje również dla p. Katarzyny Kęsik prowadzącej w BOE zajęcia praktyczne dla technika techologii odzieży (od września będzie to technik przemysłu mody).

Zdjęcia i filmiki z imprezy – zapraszamy na Fanpage BOE: www.facebook.com/boe.bytom.
Relacja z imprezy ok. 6 minuty w materiale TVP Regionalna Poznań: http://poznan.tvp.pl/24378394/10032016-godz1730.

Tags: