Kolejny sukces Uczennic-projektantek!
2016-04-13 09:38:12

Kolejny sukces Uczennic ZSAEiO w Bytomiu, odbywających zajęcia praktyczne w naszym Ośrodku! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: www.facebook.com/boe.bytom.
_
5 kwietnia 2016 r. na starcie III Etapu Centralnej Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej w Łodzi, stawiło się aż 88 uczniów z całej Polski. Wśród nich nie zabrakło bytomianek, reprezentujących Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu, odbywających zajęcia praktyczne w Bytomskim Ośrodku Edukacji.
_
Nasze młode uczennice-projektantki: Weronika Kier (klasa II), Patrycja Dziembała i Weronika Krzeszczyk (klasa III) kierunku technik technologii odzieży, miały za zadanie rozwiązanie testu złożonego z 60 pytań / zadań sprawdzających wiedzę i umiejętności zawodowe objęte podstawą programową i programem nauczania, a także wykraczających poza ramy programowe. Uczennice stanęły na wysokości zadania, zdobyły wymaganą liczbę punktów i zostały FINALISTKAMI OLIMPIADY, zyskując tym samym zwolnienie z części pisemnej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie!
_
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim naszym Finalistkom, życzymy im dalszych sukcesów edukacyjnych i zawodowych. Do olimpiady przygotowywały je nieocenione nauczycielki i mentorki: mgr inż. Katarzyna Kęsik i mgr Joanna Miliszewska.

Tags: